650 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava!
Giriş Yap Favorilerim

Moli Toys Arapça Dedektif Plus 2 Oyun 1 Arada Eğitici Zeka ve Strateji Oyunu

Moli Toys
198,00 TL

Ödeme Koruma
Sistemi
Güvenli
Alışveriş
Hızlı
Kargo

Moli Toys Arapça Dedektif Plus 2 Oyun 1 Arada Eğitici Zeka ve Strateji Oyunu

Yeşil çerçeveli görev kartındaki şekilleri yere açılan zemin kartlarında bul,zile bas ve kartı kazan.Oyun sonunda en çok kart puanını toplayan oyunu kazanır.

Arapça Dedektif Plus Oyunu Nasıl Oynanır :

Oyuncular zemin kartlarını ok işaretini dikkate alarak yere veya masaya açarlar. Oyun aşağıda belirtildiği gibi farklı şekillerde oynanabilir.

Birincisi; kartlar arkalarında ki puanlara göre ayrılır. En düşük puanlı kartlar en üste gelecek şekilde masanın üzerine kapalı olarak yerleştirilir. Oyun sırasında üstteki kart açılıp zemin kartının ortasındaki kart bölümüne yerleştirilir.Kartta ki harf veya şekiller zemin kartında bulmaya çalışılır.

İkincisi; 1 veya 2 puanlık kartlar karıştırılarak harf veya şekiller zemin kartlarında bulmaya çalışılır. Şekilleri bulan zile basar. İlk bulan bulduğu resmi gösterir. Doğru şekli bulduysa kartı alır. Bulamadıysa zile ikinci basan şekli gösterir, doğruysa kartı alır. Bu şekilde kartlar bitene kadar oyun devam eder. Kartlar bittiğinde herkes elindeki kartların puanlarını toplar ve en çok puanı biriktiren oyuncu oyunu kazanır.

Püf noktası; zemin kartlarında bazı objelerin yanıltıcıları da yer almaktadır.

Arapça Dedektif Plus Oyununun Kazanımları :

Oyun görsel belleği, işitsel belleği ve dikkati geliştiren bunun yanı sıra Kur-an kerim elif-ba'sını da eğlenerek öğreten harika bir oyundur. bil, bul, öğren.

4 yaş ve üzeri çocuk, yetişkin herkes oynayabilir. Oyun; Bağlantısal düşünme, seçici dikkatin geliştirilmesi ile sürdürülebilir dikkat süresini arttırma, odaklanma ve konsantrasyon becerilerini arttırır.

Arapça Dedektif Plus Oyunu Kutu İçeriği :

  • 9 Adet Zemin Kartı
  • 96 Adet Görev Kartı
  • 1 Adet Zil
Ürün Değerlendirmesi
Bu ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler