650 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava!
Giriş Yap Favorilerim

Tonguç Yayınları 3. Sınıf Taktikli Soru Bankası

Tonguç Yayınları
214,00 TL

Ödeme Koruma
Sistemi
Güvenli
Alışveriş
Hızlı
Kargo
Tonguç Yayınları 3. Sınıf Taktikli Soru Bankası

Sevgili Dostum,

Taktikli Soru Bankası ile ilerleyen yıllarda karşılaşacağın merkezî ortak sınavlara hazırlanmış ve okul yazılılarına çalışmış olacaksın. Çünkü elindeki kitapta 3. sınıf MEB kazanımlarına tam tamına uygun,  gereksiz ayrıntılardan arındırılmış ve müfredatla uyumlu yüzlerce soru seni bekliyor. Biliyoruz ki senin için en önemli şey hızlıca başarıya ulaşmak. Elindeki kitap Türkiye'de bir ilk. En arkasında bulunan Takbil (Bilgi) sayfalarında yüzlerce hap bilgi seni bekliyor.

Çözemediğin sorularda TATS uygulaması hep yanında. Tabletine ya da cep telefonuna indirdiğin  TATS ile kitabını aktive et. Kitabındaki tüm soruları TATS ile çözebilirsin. Anlamadığın soruların çözümlerini testin üzerindeki karekodu okutarak öğrenebilirsin. Yapamadığın sorular hata kutusunda birikir. Bu hatalara göre TATS doktoru sana rapor çıkarıp seni eksik olduğun konuların videolarına  yönlendirir.

Aslında hayat bir oyundan ibaret. Oyunu kurallarına göre oynayıp taktikleri bilirsen merkezî sınav, okul  dersleri veya bir başkası sana çok kolay gelir. Kendine güven ve doğru taktiklerle şampiyonluğu garantile.

Başarı seninle olsun!

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 232

Soru Sayısı: 806

Ebat: 19x27

ISBN: 978-625-422-720-2

Ürün Değerlendirmesi
Bu ürüne ait yorum bulunmamaktadır.