650 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava!
Giriş Yap Favorilerim

Tonguç Yayınları 7. Sınıf İngilizce Dinamo Soru Bankası

Tonguç Yayınları
- %9.24
184,00 TL 167,00 TL

Ödeme Koruma
Sistemi
Güvenli
Alışveriş
Hızlı
Kargo

Tonguç Yayınları 7. Sınıf İngilizce Dinamo Soru Bankası

Vocabulary bölümüyle bilmen gereken kelimeleri öğrenerek ilk adımı atacak, Grammar bölümüyle cümle yapılarına hâkim olacaksın. Practice Testlerdeki seçici sorularla kendini sınayarak son adımı tamamlayacaksın.

Bütün testler ve etkinlikler, yeni nesil sorulardan hazırlandı. Dinamo’da seviye seviye karşılaşabileceğin her tarz soruyu göreceksin. Böylece adım adım başarıya yürüyeceksin. 

Takıldığın yerde TATS uygulamanla video çözümlere başvurmayı da unutma.

Bu arada kitabının bir de gizli gücü var. Her testin sonuna ikişer adet dijital soru ekledik. Testlerin başındaki kare kodları okutarak bu gizli gücün eklendiğini görebilir ek soruları çözebilirsin.

Sakın bu soruları çözmeden testleri bitirdim deme!

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 15-24-33 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin.

Kitap içerisindeki sorular; farklı öğretmenlerin değerlendirmelerinin ortalaması alındıktan sonra öğrencilerin çözümlerindeki doğru, yanlış ya da boş soru analitikleri de eklenerek hesaplanıp seviyelendirilmiştir.

Bu kitapta;

Temel Seviye 201 soru

Orta Seviye 510

Zor Seviye 100 soru bulunmaktadır.

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 208

Soru Sayısı: 731 soru kitapta 80 soru dijitalde Toplam 811 soru

ISBN: 978625422-0135

Ürün Değerlendirmesi
Bu ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Stoğu Azalanlar

Benzer Ürünler