650 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava!
Giriş Yap Favorilerim

Edding E-260 Beyaz Tahta Kalemi Mavi

Edding
35,88 TL

Ödeme Koruma
Sistemi
Güvenli
Alışveriş
Hızlı
Kargo

Edding 260 mavi renk tahta kalemi, kara tahta kullanımının yerini alan beyaz tahtalar ile yazı tahtasının kullanım alanı oldukça genişlemiştir. Okullarda kullanımı dışında ofislerde özellikle de toplantı odalarında tercih edilen yazı tahtaları toplantı notlarının yazılabileceği vazgeçilmez bir seçenek haline gelmiştir. Yazı tahtalarının kullanım alanının genişlemesi ile tebeşirlerin yerini çok daha pratik kullanımı bulunan tahta kalemi çeşitleri almıştır. Temizlemesi ve kullanımı çok daha pratik olan tahta kalemi, sağlık açısından da tebeşire göre çok daha iyi bir seçenektir.

Sunumlarınızı halen anlatarak mı yapıyorsunuz, yoksa görselleştirme araçlarını kullanmaya başladınız mı? Özellikle sunumlar olmak üzere anlatılanların resimlerle veya grafiklerle gösterilmesi, kesinlikle kaçınılmaması gereken bir gerçektir. Görsel iletişim, konuların daha iyi anlaşılmasını sağlamakta ve edinilen bilgilerin kalıcı olmasına yardımcı olmaktadır. Konferans salonu, büro, amfi veya sınıf: Bu alanlarda Edding mavi renk beyaz yazı tahtası kalemi, size yardımcı olur.

Beyaz yazı tahtaları üzerinde yazı yazmak ve işaretleme yapmak için geliştirilmiştir. Emaye, cam ve melamin gibi tüm gözeneksiz yüzeylerden kuru bir bez yardımıyla kolaylıkla silinebilir. Özel üretilmiş mürekkebi sayesinde kuruma olmadan birkaç gün saklanabilir. Işığa dayanıklıdır ve hızlı kurur. Butil asetat katkısı yoktur. Hemen hemen bütün ürünler tekrar doldurulabilir. Edding 260 mavi renk tahta kalemi hafif kokusu, birkaç gün açık kalsa dahi kurumayan mürekkebe sahiptir. Tekrar doldurulabilir mürekkep haznesine sahiptir. Uçlarına zarar vermeden kullanıldığı takdirde oldukça uzun ömürlüdür.

Okullarda ve diğer eğitim kurumlarında, toplantı ve seminer odalarında kullanılan beyaz yazı tahtaları üzerinde, yazı yazmak, grafik çizmek ve işaretleme yapabilirsiniz. Emaye ,cam ve melamin gibi tüm gözeneksiz yüzeylerden kuru bir silgi ve bez yardımıyla kolayca silinebilir. Hızlı kuruyan ve ışığa dayanıklı mürekkep özelliğine sahiptir. Kalem kapağı açık olarak birkaç gün bırakılsa bile kurumaz.

Edding E-260 Tahta Kalemi Özellikleri

  • 1.5 - 3 mm çizgi kalınlığı
  • Yuvarlak uçlu
  • Yumuşak yazım kalitesi
  • Kolay temizlenebilir
  • Hafif kokulu
Ürün Değerlendirmesi
Bu ürüne ait yorum bulunmamaktadır.